Promítání I the film

tisdag, 17 maj

Promítání I the film

Short url: 

https://squ.at/r/1mcg

Film se z anarchistických pozic zamýšlí nad vztahem mezi médii a mocí na pozadí argentinského státního bankrotu roku 2001. Sleduje rok života anarchistické mediální skupiny z Buenos Aires, zapojené do tehdy ještě celosvětově působící aktivistické mediální sítě Indymedia. Zprostředkovává mnoho různých analytických přístupů ke společenskému a politickému vývoji, třídnímu boji a událostem jako takovým. Toto dílko patří k tomu nejlepšímu, co aktivistická novinařina během posledních 15 let vyprodukovala a dokládá, jak moc jsme v českém prostředí v politických analýzách a reflexi pozadu.

http://www.ithefilm.com/

Date & Time: 

tisdag, 17 maj, 2016 - 20:00

Category: 

  • bar/cafe
  • film
  • food

Pris: 

  • free

email: 

Salé
Orebitská 14
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website