Existenční večírek na téma „fašizace“

onsdag, 13 april

Existenční večírek na téma „fašizace“

Short url: 

https://squ.at/r/1l2g

Pozvánka na tradiční debatu u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence.

13. dubna 2016

Od 18.30

Infocentrum Salé (Orebitská 14, Praha 3 – Žižkov)

Anarchistická revue Existence zve u příležitosti vydání dalšího čísla na Existenční večírek v infocentru Salé.Přijďte se pobavit o obsahu Existence a zapojte se do diskuse o smyslu a možnostech anarchistické publicistiky. I vaše názory, postřehy a nápady mohou pomoci formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010.

V souvislosti s hlavním tématem „fašizace“ bychom rádi diskutovali o tom, proč je důležité snažit se jasně pojmenovat tendence ve společnosti, jak při tom postupovat a čeho se vyvarovat. Je fašismus reálnou hrozbou? Jakou roli v tom hraje neoliberalismus? A jaké bude příští téma?

Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce).

Od 18.00 proběhne společná večeře.

Date & Time: 

onsdag, 13 april, 2016 - 18:30

Category: 

  • bar/cafe
  • discussion/presentation
  • food

Pris: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Tjeckien

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy