Den pro Kliniku II.

lördag, 20 februari

Den pro Kliniku II.

Short url: 

https://squ.at/r/1eto

Po roce si budeme v Inkognitu opět povídat o autonomním sociálním centru Klinika v rámci informačně benefičního večera, který je součástí řady akcí napříč Českou republikou i za jejími hranicemi. Akční Den pro Kliniku tedy nemine ani Plzeň.
S jakými cíli se Klinika rodila a jak se je podařilo naplnit? A jaké jsou její vyhlídky do budoucna? Jaké jsou radosti a strasti spojené s fungováním zdola organizovaného autonomního prostoru? A co udělat proto, aby takových „klinik“ bylo víc?
Besedy se zúčastní zástupce kolektivu Klinika a součástí večera bude také benefiční raut. A kdo bude chtít, může se zapojit do pořizování fotografií na podporu žižkovského autonomního centra.

„Různá místa, různá města, jeden cíl – podpora autonomních a nezávislých prostorů, ať už těch existujících nebo těch, které zatím žijí jen ve vaší fantazii. Klinikou by to nemělo končit, ale začínat.“

FB událost:
facebook.com/events/1718758485002705

Date & Time: 

lördag, 20 februari, 2016 - 18:00

Category: 

  • discussion/presentation
  • food

Pris: 

  • by donation
inkognito
husova 24
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy