Antifénix. Informační a benefiční večer na podporu vězněných anarchistů

lördag, 7 november

Antifénix. Informační a benefiční večer na podporu vězněných anarchistů

Short url: 

https://squ.at/r/12gn

Připravujeme informační a benefiční večer na podporu vězněných anarchistů. Neváhejte a zapište si to do diářů. Živá muzika k poslechu i k tanci. Veganské občerstvení.

28. 4. 2015 byla spuštěna operace Fénix proti údajnému levicovému extremismu. Naši hosté představí průběh operace, její nepřehledné pozadí, ale také to, jak se zadrženým ve vazbě vede či jak je lze podpořit.

Podrobný program zveřejníme příští týden, mezi hosty nebude chybět SAŠA UHLOVÁ (Deník Referendum), VÁCLAV WALACH (Masarykova univerzita), IGOR ŠEVCOV (stíhaný anarchista), PAVLA (sestra vězněného anarchisty Martina), ONDŘEJ PLACHÝ (Olomoucká Klinika), ĽUBOMÍR LUPTÁK (Západočeská univerzita).

A prosíme o pomoc s propagací, i když se nemůžete účastnit, sdílejte nebo zvěte osobně vaše přátele. Největší podporou bude vaše účast a zájem - i když máte třeba jiný názor jako vystupující. Vstupné je zcela dobrovolné.

[www.facebook.com/events/991244074232414/]

Date & Time: 

lördag, 7 november, 2015 - 18:00

Category: 

  • discussion/presentation
  • food
  • music/concert

Pris: 

  • by donation

email: 

phone: 

+420 731 886 333
inkognito
husova 24
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy