Existenční večírek na téma „represe“

onsdag, 14 oktober

Existenční večírek na téma „represe“

Short url: 

https://squ.at/r/uta

Anarchistická revue Existence zve u příležitosti vydání dalšího čísla na Existenční večírek v infocentru Salé.
Přijďte se pobavit o obsahu Existence a zapojte se do diskuse o smyslu a možnostech anarchistické publicistiky. I vaše názory, postřehy a nápady mohou pomoci formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010.
V souvislosti s hlavním tématem „tajní a represe“ bychom se rádi zaměřili na policejní metody užívané vůči politické opozici a pobavili se o možnostech, jak se jim bránit. Vedle toho uvítáme debatu nad příštím tématem, které se pravděpodobně zaměří na zdola organizovanou humanitární pomoc.
Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce).
Od 18.00 proběhne společná večeře.

Date & Time: 

onsdag, 14 oktober, 2015 - 18:30

Category: 

  • discussion/presentation
  • food

Pris: 

  • free

email: 

Salé
Orebitská 14
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website