Benefiční Vegan Burger Day

torsdag, 7 januari

Benefiční Vegan Burger Day

Short url: 

https://squ.at/r/85qo

BENEFIČNÍ VEGAN BURGERY po Limity jsme my - za klimatickou spravedlnost!
🍔 CLIMATE JUSTICE - s tempehovou "slaninkou"
🍔 POMÁHAT A CHRÁNIT - s pepř(ák)ovou omáčkou
🍔 TYKAČŮV ORTEL - s extra pálivou omáčkou "End Of Sanity" z papričky Carolina Reaper (250.000 Scoville) 🌶️🌶️🌶️
🍔 CHIAPAS - s jalapeños, tabascem a chipotle mayo 🌶️
🍔 KRONŠTAD - s karamelizovanou cibulkou a BBQ omáčkou
🍔 PUNCTUM - s kimchi a sriracha mayo
🍔 SALÉ - naprostá klasika
 
VÝTĚŽEK Z BURGERŮ věnujeme kolektivu Limity jsme my, které pátým rokem bojuje za klimatickou spravedlnost pro všechny bez rozdílu. Limity se aktivně zasazují proti těžbě a spalování uhlí a s tím spojeným ničením planety. Není na co čekat! Klimatická krize se každým rokem stupňuje a jednat musíme co nedříve!

CENA BURGERŮ? Jako vždy je dobrovolná, ostatně jako vše od Food Not Bombs. Je na tobě, kolik nám za burger přispěješ. Doporučená cena je třeba 66 až 161 Kč, ideálně kilo. Pokud nemáš peníze a chceš se přijít najíst, tak je to uplně v pohodě!

❗ OTEVÍRACÍ DOBA:
- celý čtvrtek 7.1.2020 od 12:00 do 21:00 (do vyprodání) bude otevřeno výdejní okénko - TAKE AWAY. Burger dostanete do ruky a nebo vám jej rádi zabalíme s sebou na později.

❗ ROZVOZ burgerů domů/do práce
-  12:00 do 22:30
- objednávky posílejte na profil Vegan Buger Days a  nebo v SMS na 605 527 368 ve formě " Jméno, adresa, počet burgerů, preferovaný čas doručení, kontaktní telefon". Příklad:  "Jan Novák, Pekelná ulice, 666, Praha 6, 5x Chiapas burger, 2x Kronštadt, 15:30 - 17:00, telefon 606 666, 666".
- MOC PROSÍME - OBJEDNÁVEJTE DO 6.1.2021. Na objednávky zaslané až v den akce 7.1. 2021 máme omezenou kapacitu. - příspěvek na benzín je v dobrovolné výši - dvacka, pade?
- rozvoz je od 3 kusů burgerů.

❗ SPECIÁLNÍ AKCE ! Sbíráme stany a zimní spacky pro Jako doma - ženy bez domova. JEDEN DONESENEJ STAN/SPACÁK = JEDEN VEGAN BURGER ZDARMA

Burgery nasmaží Food Not Bombs a přátelé.

no sexism
no racism
no homophobia
no fascism
no hate

Date & Time: 

torsdag, 7 januari, 2021 - 12:00

Category: 

  • food

Pris: 

  • other
Prostor 39
Řehořova 39
Tjeckien

Squat: 

Former squat, now legalised

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy