Existenční večírek na téma „reakční rejdy“

onsdag, 11 april

Existenční večírek na téma „reakční rejdy“

Short url: 

https://squ.at/r/4pt1

Nakladatelství AF zve u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence na diskusní posezení v infocentru Salé. V souvislosti s hlavním tématem „reakční rejdy“ bychom rádi diskutovali o tom, co vede neprivilegované k tomu, aby jednali proti vlastním zájmům tím, že se přiklánějí k falešným alternativám, které jsou jen trochu odlišnou obdobou dosavadního kapitalistického pořádku. A co se za těmito reakčními „alternativami“ skrývá? A jaké bude téma dalšího čísla? I vaše názory, postřehy a nápady pomáhají formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010. Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce). Od 18.30 proběhne společná večeře.

Date & Time: 

onsdag, 11 april, 2018 - 19:00

Category: 

  • bar/cafe
  • discussion/presentation
  • food

Pris: 

  • free

email: 

Salé
Orebitská 14
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website