Amir Taaki na Klinice: Rojava - Bitcoin - revoluce!

Cancelled: torsdag, 5 oktober

Amir Taaki na Klinice: Rojava - Bitcoin - revoluce!

Short url: 

https://squ.at/r/3f9a
Cancelled

Amir Taaki je britsko-iránský revolucionář, anarchista, hacker a programátor, který se proslavil především svou prací na internetové kryptoměně Bitcoin. V roce 2015 Amir odjel bojovat po boku kurdské milice YPG proti Islámskému státu a následně rok a půl v Rojavě pracoval na různých ekonomických projektech.

Amir Taaki se dlouhodobě věnuje internetovému aktivismu, boji proti cenzuře a špehování, podílí se na vývoji různých open-source projektů, přednáší a squattuje.

5. října od 18:00 bude mít Amir na Klinice přednášku, ve které se bude zabývat "revoluční ideologií a metodama, které má hnutí k dispozici", po přednášce bude následovat diskuze, během které se budete moct doptat na všechno, co by vás zajímalo.

Přednáška i následná diskuze proběhne v anglickém jazyce, překlad do češtiny se pokusíme zajistit.

Během akce bude otevřený infoshop Black books (blackbooks.451.cz), kromě zážitků z přednášky si tak z akce budete moci odnést i nějakou tu buřičskou propagandu.

Akci organizuje Anarchistická federace.

Date & Time: 

torsdag, 5 oktober, 2017 - 20:00

Category: 

  • bar/cafe
  • book shop/info shop/library
  • course/workshop
  • discussion/presentation

Pris: 

  • free

email: 

Autonomní sociální centrum Klinika
Jeseniova 60
13000 Prague
Tjeckien

Squat: 

Presently squatted

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy