Občanská neposlušnost, klima a energetika

tisdag, 6 juni

Občanská neposlušnost, klima a energetika

Short url: 

https://squ.at/r/32te

Na úterý 6.6. si Vás dovolujeme pozvat na projekci filmu Disobedience (Neposlušnost) a následnou debatu o energetické politice s Radkem Kubalou, zástupcem hnutí Limity jsme my. Zároveň se jedná o mobilizační večer na první český klimakemp

Hnutí Limity jsme my pořádá na konci června 2017 v Mosteckém uhelném revíru první český klimatický kemp. V době jeho konání má dojít také k první české masové akci občanské neposlušnosti proti těžbě fosilních paliv, za záchranu globálního klimatu a za přechod na udržitelnou a sociálně spravedlivou energetiku.

Jak změny klimatu ohrožují sociální spravedlnost i naplňování cílů udržitelného rozvoje? A proč se tisíce obyčejných lidí po celém světě odhodlávají překročit tenkou hranici zákona a snaží se vlastními těly zabránit těžbě a spalování fosilních paliv? Mohli byste se jedním z nich stát i vy? Přijměte pozvání na promítání filmu Disobedience (Neposlušnost, 41 min.) a debatu se zástupci hnutí Limity jsme my. Diskutovat s vámi bude Radek Kubala.

Hudební klub Sklepy
Hradní 3, Boskovice

Klub bude otevřen od 18.00h.

FB událost:
facebook.com/events/1916042948672401

Date & Time: 

tisdag, 6 juni, 2017 - 19:00

Category: 

  • discussion/presentation
  • film

Pris: 

  • by donation
Sklepy
Hradní 3
68001 Boskovice
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy