Zrecyklujte svoje černé duše! (workshop na výrobu BDSM pomůcek)

lördag, 26 november

Zrecyklujte svoje černé duše! (workshop na výrobu BDSM pomůcek)

Short url: 

https://squ.at/r/2j80

Workshop - výroba BDSM pomůcek z duší od kol
Recyklujeme, tvoříme, bavíme se, testujeme na lidech...

Během workshopu si můžete vyrobit SM pomůcku dle vaší fantazie. Lze vyrobit např. pouta, důtky, plácačky, postroj na dildo, masku, obojky pro sebe nebo pro psa.
Svépomocí nejenže recyklujeme nevyužitý materiál, ale snižujeme i zisky majitelů a majitelek sexshopů, kteří mnohdy několikanásobně navyšují ceny těchto výrobků a snižují dostupnost SM pomůcek pro většinu lidí! Pomůcky z recyklovaných duší jsou také veganskou a etickou alternativou k běžně používané kůži.

Motto workshoperky: ,,Poprvé se vzruším při výrobě pomůcky, podruhé při praktickém využití a potřetí když si uvědomím, že na mě žádný sexshop nevydělal.“

Na workshopu je omezená kapacita(cca15 lidí), pro rezervaci místa napište prosím na e-mail pelech@riseup.net nebo soukromou zprávu na FB profil Pelechu.

Sobota 26.11.2016 od 15:00
Bajkazyl - Dornych 420/2a, Brno
http://www.bajkazylbrno.cz/

FB událost:
facebook.com/events/1754002341591634/

Date & Time: 

lördag, 26 november, 2016 - 15:00

Category: 

  • course/workshop
  • work space/diy

Pris: 

  • by donation
Bajkazyl Brno
Dornych 420/2a
60200 Brno
Tjeckien

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy