Demonstracja solidarnościowa z walczącą społecznością białorusi!

zaterdag, 28 november

Demonstracja solidarnościowa z walczącą społecznością białorusi!

Short url: 

https://squ.at/r/84cv

“Nigdy nie będziecie same!” – skandujemy, próbując przekrzyczeć propagandę białoruskiego reżimu i barierę granicznych zasieków… w kazamatach KGB. W więzieniach bandyci na usługach Łukaszenki torturują nasze przyjaciółki i przyjaciół… kompletnie pierdolnięty dyktator za wszelką cenę próbuje utrzymać się przy władzy…. wysyła bandy omonowcow na pokojowych demonstrantów. Represje. Zamordyzm. Zabici. To wszystko dzieje się kilka godzin jazdy samochodem od warszawy.

Zdajemy sobie sprawę, że teraz toczymy wyczerpującą walkę na miejscu… u nas… ale zgodnie z hasłem “solidarność naszą bronią” nie pozwolimy torturować i zamykać naszych towarzyczek w walce… granica nic tu nie zmienia – likwidujemy ją w imię ludzkiej solidarności! Jak najbardziej jest to nasza sprawa!

W warszawie jest miejsce, w którym gnieżdżą się ludzie dyktatora… idziemy do nich upomnieć się o nasze towarzyszki i towarzyszy… Naszą demonstracją wspieramy walczące społeczeństwo białoruskie! Pójdziemy tam razem przeciwko dyktatorom!

GRUPA SYTUACYJNA AUTONOMIA & ŚRODOWISKA WOLNOŚCIOWE

Datum & tijd: 

zaterdag, 28 november, 2020 - 18:15

Categorie: 

  • actie/protest/camp

Prijs: 

  • free

Warszawska FA powstała na przełomie lat 2012 – 2013. Od tego czasu osoby w niej skupione organizowały liczne, różnej maści wydarzenia i protesty. Nie mamy jednej, ściśle określonej sfery działania – skupiamy się na tym, co w naszym odczucie jest w danym okresie ważne.

categories: 

  • actie/protest/camp / discussie/presentatie / bijeenkomst