"I can't breathe" Standing Up For Human Decency - demonstrace

zaterdag, 6 juni

"I can't breathe" Standing Up For Human Decency - demonstrace

Short url: 

https://squ.at/r/7u5n

The purpose is to show support to the historically oppressed. To show empathy for those who, unfortunately, have to deal with being treated grotesquely differently for wearing a different skin colour.

To stand together against the appalling treatment of minorities in the United States, which with their frequency it only normalizes the unethical & dehumanizing treatment of peoples not only in the Americas, but, unfortunately as it is replicated in the rest of the world.

We need to stand up against the continued illegal & dehumanizing way the Trump administration treats immigrants -especially, the children.

We need to stand up against the hyped rhetoric against Asian people that the Trump administration continues to blame for a virus that is a human problem, not a "Chinese problem".

We need to stand against the continued disproportionate mass incarceration of black & brown people.

And of course:

We must stand up against the continued assassinations of black people that form a pattern of detachment & alienation.

If you're able to:

Please bring a sign that reads the last words of Goerge Floyd. You're welcomed & encouraged to write something you feel is more personal as long as it is in line with the purpose of this event.

If you're able to bring flowers (white) and/or a candle (white) please do so.

All banners, flowers, & candles will be left at the embassy.

Goes without saying but it's best to be clear: no violence will be tolerated. Trump supporters are not welcomed to this event.

Hopefully at least 50 people join. So, please help me get as many people on board as we possibly can.

***Any help in organizing the event is appreciated. Contact me if you're interested and able to do so via PM.***

Thank you all

__________________________________________


Cílem této události je vyjádřit podporu skupinám, které byly ve společnosti odjakživa utlačované. Ukázat empatii těm, kteří se naneštěstí musí potýkat s tím, že je s nimi zacházeno absurdně jinak jen proto, že mají jinou barvu kůže.

Chceme se společně postavit otřesnému zacházení s minoritami ve Spojených státech, které tím, že se tak často opakuje, v podstatě normalizuje toto neetické a dehumanizované chování. A toto se bohužel neděje pouze ve Státech, ale i v jiných částech světa.

Musíme se postavit tomuto nelegálnímu a nehumánnímu způsobu, kterým administrativa Donalda Trumpa opakovaně řeší situaci imigrantů, hlavně pak dětí.

Musíme se postavit mediálnímu humbuku a prázdným řečem proti Asiatům, které Trump viní z rozšíření viru. Ten je však problémem lidstva a ne „čínským problémem“.

Musíme se postavit neúměrnému a masivnímu věznění černých a hnědých lidí.

A samozřejmě se musíme postavit také opakovaným vraždám černochů, které vytvářejí jakýsi vzorec nezaujatosti, odstupu a odcizení.

Pokud můžete:

- Přineste prosím cedule s textem posledních slov George Floyda. Pokud chcete, můžete napsat i něco jiného a vám osobnějšího, pokud se to bude shodovat se smyslem této události.

- Přineste klidně květiny (bílé) anebo svíčky (bílé).

Všechny cedule, květiny a svíčky budou zanechány na ambasádě.

Také bychom pro předejití jakýmkoli nejasnostem chtěli zmínit, že nebudeme tolerovat žádné formy násilí. Trumpovi stoupenci proto nejsou vítáni.

Doufáme a byli bychom rádi, kdyby se zúčastnilo alespoň 50 lidí. Proto nám pomozte a neváhejte o této události říct co nejvíce lidem.

***Jakákoli pomoc při organizaci je vítána. Napište nám soukromou zprávu, pokud byste chtěli a mohli nám pomoct.***

Díky všem!

 

Pořádá Edu Hard a For Human Decency

Datum & tijd: 

zaterdag, 6 juni, 2020 - 16:00

Categorie: 

  • actie/protest/camp

Prijs: 

  • free
Staroměstské náměstí
Staroměstské náměstí
11000 Prague
Tsjechië

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • actie/protest/camp / boekwinkel/info shop/bibliotheek / kinderen / cursus/workshop / discussie/presentatie / tentoonstelling / film / werkplaats/diy