Alt*Pride na Warm-Upu

vrijdag, 1 februari

Alt*Pride na Warm-Upu

Short url: 

https://squ.at/r/6p0s

Warm-Up je relativně nová alternativní queer party v Brně. Na jeho druhou edici přijdou i pořadatelé a pořadatelky pražského Alt*Pride-u:

Jěště než rozpálíme parket, sejdeme sa na kus teplé řeči. Na návštěvu k nám totiž zavítá kolektiv ALT*PRIDE, který přijde promluvit o tom, že queer nepatří jenom do klubů, ale i do ulic. Ve své činnosti si už třetím rokem berou na paškál pražský Pride. Proč je serou sponzoři Pride-u? Co podle nich PP přehlíží? Co je to pinkwashing a existuje u nás vůbec? Jo a taky se prý chtějí pobavit o gay scéně v Praze, tak jim můžete říct, jak to vidíte v Brně. S diskuzemi pak můžete pokračovat celý večer, lidi z Alt*Pride totiž zůstanou i na zbytek programu. Nebojte se seznámit!

Na party dále vystoupí pražská hudební performance Mušnula, folk-punková Mona&Hummel z vídeňské autonomní scény, elektro-punkoví Gagarin a aktivistická DJ Marie Cherie z Vídně.

Více info např. na události na Nyxu.

FB event:
facebook.com/events/498509197305537

Datum & tijd: 

vrijdag, 1 februari, 2019 - 19:00

Categorie: 

  • discussie/presentatie
  • muziek
  • party

Prijs: 

  • tegen donatie
Bajkazyl Brno
Dornych 420/2a
60200 Brno
Tsjechië

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • actie/protest/camp / boekwinkel/info shop/bibliotheek / kinderen / cursus/workshop / discussie/presentatie / tentoonstelling / film / werkplaats/diy