Společně proti fašismu! (uctění památky J.Kučery)

zaterdag, 20 januari

Společně proti fašismu! (uctění památky J.Kučery)

Short url: 

https://squ.at/r/42tp

V sobotu 20.1.2018 uplyne přesně deset let od smrti našeho kamaráda Honzy Kučery, který podlehl zákeřnému útoku ze strany neonacisty Jiřího Fouse. Fakt, že vrahem byl Rom a obětí antifašistický skinhead nám ukazuje, že problém není v barvě pleti, ale v rasistické ideologii, která vede k násilí a smrti.

Obětí nácků se může stát každý. Stačí být zrovna ve špatnou dobu na špatném místě. Nenechme se zmást jejich novou taktikou, kdy vyměnili bombry a kanady za saka a kravaty. Ideologie, na jejímž konci jsou mrtví, zůstává stejná.

Ostravská anarchistická federace a Antifašistická akce Ostrava si letos úmrtí Honzy Kučery připomene nejen vzpomínkovým koncertem, ale i pochodem. Ten se koná v 16:00 a povede od oblouku v Porubě, kde končí ulice nábřeží Svazu protifašistických bojovníků k místu konání vzpomínkového koncertu. Koncert pak začíná v 18:00 v klubu Chlív a mezi kapelami se představí například slovenská kapela Rozpor nebo polští Bunkier a další.

Letáky na akci ke stažení zde. Neváhejte nám pomoct s propagací.


----------------------------------------------------------------------------------------

KONCERT - 18:00, klub Chlív
ROZPOR, BUNKIER, NON PRESIDENT, KOITU_SS, LIHOVÝ MILICE, I LOVE 69 POPGEJŮ

Událost: [www.facebook.com/events/1459808654073545/]

http://nezapomeneme.antifa.cz/ [l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fnezapomeneme.antifa.cz%2F&h=ATOoXaGMNEUce4s1Uw-FEafF5wpRt3z5xej2rZYkQEEZK8ekRivXi3B_znIqkTXN7P_vrpq1yX6FKEEteqKyGU2wjLj-_wqVw0TOvvQyxIjSwbTRTBbaQb0pdAqvK6INNFb88d_kpYfArzvfAHf4Nmr1dgRYZNny4ouKBpHD]

Datum & tijd: 

zaterdag, 20 januari, 2018 - 16:00

Categorie: 

  • actie/protest/camp
  • bar/café
  • muziek
  • party

Prijs: 

  • free
  • tegen donatie
náměstí U Oblouku
70800 Ostrava
Tsjechië

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • actie/protest/camp / boekwinkel/info shop/bibliotheek / kinderen / cursus/workshop / discussie/presentatie / tentoonstelling / film / werkplaats/diy