Existenční večírek na téma „Anarchistický bulvár“

woensdag, 12 oktober

Existenční večírek na téma „Anarchistický bulvár“

Short url: 

https://squ.at/r/2crz

Anarchistická revue Existence zve u příležitosti vydání dalšího čísla na Existenční večírek v infocentru Salé.

Přijďte se pobavit o obsahu Existence a zapojte se do diskuse o smyslu a možnostech anarchistické publicistiky. I vaše názory, postřehy a nápady mohou pomoci formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010.

V souvislosti s hlavním tématem „Anarchistický bulvár“ bychom rádi diskutovali o tom, zda nejsme příliš vážní, nesrozumitelní a neatraktivní. A co udělat, abychom byli schopni oslovit širší okruh lidí? Do jaké míry užívat humor, zjednodušování, či dokonce marketingové metody?

Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce).

Od 18.00 proběhne společná večeře.

Datum & tijd: 

woensdag, 12 oktober, 2016 - 18:30

Categorie: 

  • boekwinkel/info shop/bibliotheek
  • discussie/presentatie
  • eten

Prijs: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Tsjechië

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • actie/protest/camp / boekwinkel/info shop/bibliotheek / kinderen / cursus/workshop / discussie/presentatie / tentoonstelling / film / werkplaats/diy

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advies/hulp/spreekuur / bar/café / boekwinkel/info shop/bibliotheek / cursus/workshop / discussie/presentatie / tentoonstelling / film / eten / weggeefwinkel / bijeenkomst / werkplaats/diy

opening times: 

Check on website