Freak Yoga Fest

szombat, 17 június - vasárnap, 18 június

Freak Yoga Fest

Short url: 

https://squ.at/r/9ggi

Freak Yoga Fest
17-18 czerwca 2023
Ada Puławska, Warszawa

Zapraszamy do spędzenia czerwcowego weekendu razem z nami, by poznawać i zgłębiać rozmaite ścieżki Jogi z różnymi nauczycielami!  
Freak Yoga Fest wypełnią też wykłady, medytacja, warsztaty masażu, kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz koncerty. Poza tym vegan piknik, targi handmade, i strefa chill. Szczegółowy program festu pojawi się niebawem!  
Zajęcia przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania w praktyce Jogi  
Wszystkie warsztaty będą bezpłatne, jednak ideą festu jest wsparcie No Borders Team ( [www.facebook.com/nobordersteam/]) także można spodziewać się puszki i nie wahać się ją na ten cel zasilić!

No Borders Team to oddolna grupa sprzeciwiającą się działaniom władzy na granicy i wspierająca uchodźców. Od sierpnia 2021 roku na wschodniej granicy Polski z Białorusią trwa kryzys humanitarny. Ludzie z krajów dalekiego wschodu uciekający przed wojną i głodem próbują przedostać się do Europy. Z Białorusi próbują dzikim lasem dostać się do Polski. Z jednej strony straż graniczna białoruska przemocą wypycha uchodźców na stronę polską, a strażnicy graniczni w Polsce dokonują nielegalnego ,,pushbacku” wypychając ludzi na stronę białoruską. Ludzie w tej pułapce tkwią czasami miesiącami. Organizacje humanitarne nie są dopuszczane do pomocy, tylko nieliczni aktywiści niosą im pomoc medyczną i humanitarną.

Specjalnie na okoliczność festiwalu powstaje zin! Zapraszamy do nadsyłania tekstów, grafik, zdjęć, rysunków i poezji w temacie Jogi, czym dla was jest, jak ją postrzegacie. Budzimy drzemiące w nas siły twórcze, pozwalamy płynąć kreacji, by stworzyć tę publikację razem.  
Projekt wspiera ZINEK.  
Prace można słać na: freakyogafest2323@gmail.com  
DEADLINE: 1.06.2023  
Zin link: [www.facebook.com/events/746535210532602/]  

Jest dla nas ważne, by festiwal był przestrzenią przyjazną dla wszystkich osób, w ich pięknej różnorodności. By był Przestrzenią Bezpieczniejszą, tzn. wolną od przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej, werbalnej, symbolicznej, w tym dyskryminacji ze względu na płeć, orientację, pochodzenie, wygląd, wiek, status społeczny czy ekonomiczny. Zdajemy sobie sprawę, że żadna przestrzeń nie jest całkowicie bezpieczna i wolna od opresji oraz przejawów hierarchii, dlatego chcemy wspólnie zadbać o jej tworzenie!

Dla osób, które zajmują się rękodziełem i chcą się z nim wystawić w czasie festu organizujemy taką strefę. Czekamy na zgłoszenia pod adresem: freakyogafest@pm.me  
Piszcie też, jeśli chcecie włączyć się w tworzenie Festu.

Dátum & Idő: 

szombat, 17 június, 2023 (Egész nap) - vasárnap, 18 június, 2023 (Egész nap)

Kategória: 

 • advice/help/office hours
 • bár/kávézó
 • book shop/info shop/library
 • gyermek tevékenységek
 • tanfolyam/workshop
 • beszélgetés / előadás
 • kiállítás
 • étel
 • találkozó
 • zene/koncert
 • work space/diy

Ár: 

 • ingyenes
 • by donation
ADA Puławska
Puławska 37
Lengyelország

Squat: 

Former squat, now legalised

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

kategóriák: 

 • advice/help/office hours / bár/kávézó / book shop/info shop/library / gyermek tevékenységek / tanfolyam/workshop / beszélgetés / előadás / kiállítás / film / étel / (ingyenes) bolt/piac / találkozó / zene/koncert / buli / színház / work space/diy