Dyżury związkowe ZSP Wrocław w każdy 1. poniedziałek miesiąca godz. 16-18. Bezpłatne porady prawne i pomoc z problemami w pracy.

Astelehena, 4 Martxoa

Dyżury związkowe ZSP Wrocław w każdy 1. poniedziałek miesiąca godz. 16-18. Bezpłatne porady prawne i pomoc z problemami w pracy.

Short url: 

https://squ.at/r/a32f

Miejsce: ul. Księcia Witolda 78
Data: Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca
Godzina: 16:00 - 18:00.

W szkole jesteśmy uczeni nie podstaw kodeksu pracy czy działania w związkach, a podstaw przedsiębiorczości i indywidualizmu. Gdy trafiamy na rynek pracy, często pracobiorcy wykorzystują naszą niewiedzę.

Pracownicy/czki nie znają podstawowych praw, nie wiedzą, co im przysługuje. Kiedy pojawia się problem, często nie wiedzą, gdzie szukać podpowiedzi i zgadzają się na to, co jest im wmawiane przez przełożonych

Jeśli masz problemy w pracy, czy to jest mobbing, czy kradzież pensji, czy cokolwiek innego, możesz spotkać się ze związkowcem i porozmawiać.


Zapraszamy w każdy 1. poniedziałek miesiąca w godz. 16-18. Ul. Księcia Witolda 78.

Data & Ordua: 

Astelehena, 4 Martxoa, 2024 - 16:00 -tik 18:00 -ra

kategoria: 

  • advice/help/office hours
Komitywa
Rejtana
3
50-015 Wrocław
Polonia

Norabideak: 

Suterena, za kratą.

Związek Syndykalistów Polski jest organizacją dążącą do zastąpienia społeczeństwa opierającego się na wyzysku oraz hierarchii, społeczeństwem równych i wolnych jednostek.

kategoriak: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / ikastaro/lantegia / sor ezazu kontu bat / eztabaida/aurkezpena / gidatutako bidaia / bilera / antzokia / lan-espazioa/diy