Słodka wymianka!

Miércoles, 22 Diciembre

Słodka wymianka!

Short url: 

https://squ.at/r/8hul

Zapraszamy na Słodką Wymiankę! Przynieś wegański słodki wypiek na wspólny stół, a następnie weź po kawałku wypieków innych! Jak to działa?

Każda osoba, która chce przynosi zrobiony wypiek wegański z opisem składników i nazwą (może być wymyślona;) podzielony na kawałki. Zostawia na wspólnym stole, razem z innymi. Po rozpoczęciu wymianki, każdy kto coś przyniósł może zabrać po kawałku innych wypieków (no i swojego też oczywiście).

Osoby, które nic nie przyniosły także zapraszamy! Za 20zł będzie można zabrać do domu 4 wybrane kawałki. Cały zysk z akcji przeznaczymy na zimowe opłaty w Komitywie - niestety ogrzewanie jest elektryczne co pociąga za sobą spore koszta. Pomóż nam przezimować, a także poznaj wegańskie smakołyki!

Spotykamy się punktualnie o godz. 18:00 i po zebraniu wszystkich pyszności zabieramy się za wymienianie. Kto się spóźni ten zje okruszki!

[zdjecie z Internetu]

Fecha y hora: 

Miércoles, 22 Diciembre, 2021 - 18:00

Categoría: 

  • librería/ventanilla de información/biblioteca
  • comida
  • tienda gratis
Wolna Biblioteka
Tadeusza Rejtana 3
50-015 Wrocław
Polonia

Wolna Biblioteka to inicjatywa mająca na celu zwiększenie dostępu do książek, czasopism i innych form literackich o tematyce wolnościowej i równościowej.

categorías: 

  • librería/ventanilla de información/biblioteca / curso/taller / cine

horario de apertura: 

– poniedziałki 16.00-20.00
– wtorki 17.00-19.00