Kraakspreekuur Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

Short url: 

https://squ.at/r/42qq

KSU - Kraakspreekuur Rotterdam is op afspraak: Zie onze website voor contact gegevens https://network23.org/ksurotterdam/contact/
Adresgegevens worden doorgemaild (wisselende locatie)

KSU - Kraakspreekuur Rotterdam is by appointment only
Contact details are available on our website (translate if needed) https://network23.org/ksurotterdam/contact/
Location rotates; address details will be sent by e-mail

opening times: 

by appointment only / op afspraak: ksurotterdam@disroot.org

categories: 

  • advice/help/office hours

additional tags: 

  • spreekuur (KSU)

email: 

Saturday, 7 November

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 21 November

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 5 December

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 19 December

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 2 January

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 16 January

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 30 January

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 13 February

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 27 February

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 13 March

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 27 March

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 10 April

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 24 April

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 8 May

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00

Saturday, 22 May

Rotterdam

Kraakspreekuur Rotterdam

advice/help/office hours - spreekuur (KSU)
16:00