De Groene Gemeenschap

De Groene Gemeenschap

Short url: 

https://squ.at/r/62l

Ruimte voor duurzaamheid en solidariteit op IJburg

 

Buurtwoonkamer van woongroep De Groene Gemeenschap. 

Er is een kleine weggeefhoek en een boekenruilkast die tijdens de activiteiten bereikbaar is voor de bezoekers.

Je kunt op zaterdagochtend boeken lenen bij het OBA-servicepunt en leden van het buurt voedselcollectief kunnen dan ook bestellingen ophalen.

Voor bijzonder transport is er een bakfiets (klassiek, drie wielen) beschikbaar.

 

additional tags: 

  • buurtwoonkamer
De Groene Gemeenschap
Barkasstraat 7A
1086VJ Amsterdam
Netherlands

Directions: 

Tram 26 / Steigereiland

Tuesday 25 September

Tuesday 2 October

Tuesday 9 October

Tuesday 16 October

Tuesday 23 October

Tuesday 30 October

Tuesday 6 November

Tuesday 13 November

Tuesday 20 November

Tuesday 27 November