Boxzaktraining

Boxzaktraining

Short url: 

https://squ.at/r/1eos

Onder professionele begeleiding worden je technieken op de boxzak geleerd. Eerst een warming up/ rekken, strekken. stoten, trappen, ellebogen, knieen tegen de boxzak. Dan buikspieroefeningen en cooling down. We houden van serieus en hard trainen in een relaxte sfeer. Dus geen machogedoe.

opening times: 

Maandag 20.30 uur. Tweede Oosterparkstraat 227.
Woensdag 18.30u. Mail for the address
Donderdag 18.30u. Tweede Oosterparkstraat 227.
Zondag 18.30u. Mail for the address

categories: 

  • course/workshop

additional tags: 

  • sport
  • Boxing
  • Muay thai

email: 

Amsterdam
Netherlands

Sunday, 24 June

Monday, 25 June

Wednesday, 27 June

Thursday, 28 June

Sunday, 01 July

Monday, 02 July

Wednesday, 04 July

Thursday, 05 July

Sunday, 08 July

Monday, 09 July