Saturday, 12 September
postrock/americana/experimental cello-magic: All Shall Be Well + WaterbeesT + Ekahuil (mex.)
Short url:
SATURDAY 12 SEPTEMBER 2026
ALL SHALL BE WELL (and all shall be well and all manner of things shall be well)
(leiden/randstad, postrock, first show in 3 years)
https://allshallbewell.nl/
All Shall Be Well (and all shall be well and all manner of things shall be well) uit Leiden/Haarlem is geen onbekende in Resistor. De band staat bekend om zijn instrumentale, filmische postrock en was tot hun laatste optreden in april 2023 (toevallig ook in Resistor) op vele podia en festivals te zien, onder andere in China, Noorwegen, Italië en België. Na een pauze van enkele jaren keert de band terug voor een aantal concerten, te beginnen in Leiden.
WATERBEEST
(nijmegen, americana/folk)
https://waterbeest.bandcamp.com/
WaterbeesT is een alternatieve band uit Nijmegen die allerlei stijlen met elkaar mixt: Balkanhoempa, soul, folk, americana, punk en reggae, gecombineerd met Nederlandstalige teksten. Op hun onlangs verschenen debuutalbum staan acht nummers die worden omschreven als ‘puur, direct en eerlijk’. De vierkoppige band speelt met gitaar, drums, contrabas en viool.
EKAHUIL
(mexico, experimental/classical/folk on cello, solo)
https://sites.google.com/view/ekahuilcello
https://ekahuilcello.bandcamp.com/
Ekahuil is het alter ego van de Mexicaanse muzikant Ivan Torres. De cellist, performer en componist verkent voortdurend de rol en grenzen van de cello binnen de samenleving en de muziekindustrie. De klassieke klank van de cello vermengt hij met traditionele Mexicaanse ritmes, neo-Azteekse invloeden en de rauwe energie van streetrock, postpunk en metal.
Open 20.30 / 9 euro.
Date & Time:
Category:
- bar/cafe
- music/concert
- party
Price:
- more than 5 €
online:
