MKZ

MKZ

Short url: 

https://squ.at/r/3t0

MKZ - Keep the fire burning!

De MKZ is een volkskeuken in Amsterdam die is voortgekomen uit de kraakbeweging en voor weinig geld veganistische maaltijden serveert. Wij draaien volledig op vrijwilligers en eventuele winst geven we weg aan goede doelen.

Sinds de eerste COVID-lockdown in maart zijn we grotendeels gesloten. De MKZ functioneert volledig onafhankelijk, we ontvangen geen subsidies of corona-ondersteuning van de overheid. Dat betekent dat we het afgelopen jaar nauwelijks inkomsten hebben gehad.

We hopen dat we snel weer veilig open kunnen, maar tot die tijd moeten we andere manieren vinden om onze vaste lasten te betalen. Daarnaast willen we een aantal aanpassingen doen aan onze ruimte, waardoor we t.z.t. de MKZ weer op een veiligere manier kunnen openen.

Daarom doen we hierbij een beroep op de solidariteit van iedereen die de MKZ een warm hart toe draagt. Normaal gesproken zijn wij het die geld weggeven, maar nu hebben wij jullie hulp nodig. Iedere donatie is welkom. https://gofund.me/2a520618

Totdat we weer bezoekers kunnen ontvangen zijn we iedere zaterdagavond geopend voor het afhalen van maaltijden.

Reserveer je maaltijd vanaf 15.00 en neem je eigen afhaalbakjes mee.

Het eten wordt geserveerd tussen 19.00-20.00.

 

opening times: 

zaterdag, *random*

categories: 

  • bar/cafe
  • food

phone: 

020-6790712
MKZ
Eerste Schinkelstraat 16
1075TX Amsterdam
Netherlands

Thursday, 28 October

Friday, 29 October

Saturday, 30 October

Thursday, 4 November

Saturday, 6 November

Thursday, 11 November

Saturday, 13 November

Thursday, 18 November

Saturday, 20 November

Thursday, 25 November