Llibreria Aldarull

Llibreria Aldarull

Short url: 

https://squ.at/r/3pj

Aldarull i la Llibertària són dos col·lectius que s'uneixen en un mateix espai: l'espai la Llibertària, on hi conviuen la llibreria i editorial Aldarull i l'Associació Cultural La Llibertària.

Podràs asseure't tranquil·lament i fullejar les últimes novetats alternatives de llibres i revistes, assistir a cursos i xerrades i un munt d'activitats més que fem al barri de Gràcia.

opening times: 

Dijous, 10h: Assemblea gestió Llibreria
De dilluns a dissabte de 10-14h30 i 17-21h: Llibreria oberta

categories: 

  • book shop/info shop/library
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • exhibition

email: 

phone: 

93·500·85·64
Llibreria Aldarull
Carrer Torrent de l'Olla, 72
08012 Barcelona
Catalonia

Directions: 

Metro L3 Fontana

Thursday, 23 May

Thursday, 30 May

Thursday, 6 June

Thursday, 13 June

Thursday, 20 June

Thursday, 27 June

Thursday, 4 July

Thursday, 11 July

Thursday, 18 July

Thursday, 25 July