Infoespai

Infoespai

Short url: 

https://squ.at/r/3pi

L'espai dels moviments socials. L’Infoespai, es un local situat a la Plaça del Sol de Gràcia, Barcelona. En aquest local hi conviuen diferents projectes amb un objectiu comú; la transformació social.

opening times: 

Dilluns, dimecres i dijous, de 17-20h: Infobotiga + Distri Cafè Zapatista
Divendres de 11-14h: Infobotiga + Distri Cafè Zapatista

categories: 

  • bar/cafe
  • book shop/info shop/library
  • course/workshop

email: 

Infoespai
Plaça del Sol 19-20, baix - Gràcia
08012 Barcelona
Catalonia

Directions: 

Metro L3 Fontana

Friday 17 August

Monday 20 August

Wednesday 22 August

Thursday 23 August

Friday 24 August

Monday 27 August

Wednesday 29 August

Thursday 30 August

Friday 31 August

Monday 3 September