L'Anti

L'Anti

Short url: 

https://squ.at/r/3or

opening times: 

Dijous, divendres, 19h: Contrainformació, Punt de trobada per a col·lectius
Dissabte, diumenge, 12-15h: Kafeta, Vermut, Contrainformació, Punt de trobada per a col·lectius

categories: 

  • bar/cafe
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • food
L'Anti
Calle Martí i Julia, 8 - Les Corts
08034 Barcelona
Catalonia

Saturday 16 February

Sunday 17 February

Thursday 21 February

Friday 22 February

Saturday 23 February

Sunday 24 February

Thursday 28 February

Friday 1 March

Saturday 2 March

Sunday 3 March