L'Anti

L'Anti

Short url: 

https://squ.at/r/3or

opening times: 

Dijous, divendres, 19h: Contrainformació, Punt de trobada per a col·lectius
Dissabte, diumenge, 12-15h: Kafeta, Vermut, Contrainformació, Punt de trobada per a col·lectius

categories: 

  • bar/cafe
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • food
L'Anti
Calle Martí i Julia, 8 - Les Corts
08034 Barcelona
Catalonia

Friday, 18 October

Saturday, 19 October

Sunday, 20 October

Thursday, 24 October

Friday, 25 October

Saturday, 26 October

Sunday, 27 October

Thursday, 31 October

Friday, 1 November

Saturday, 2 November