Quiosc Okupat

Quiosc Okupat

Short url: 

https://squ.at/r/10ui

la Distri La Polilla, al kiosk okupat de la Plaça de la Revolució a la Vila de Gràcia. La nostra activitat principal és la distribució de fanzines. Beneficis per a presxs.

opening times: 

Diumenge, 11-14h: Distri de fanzines La Polilla

categories: 

  • book shop/info shop/library

email: 

Plaça de la Revolució de Setembre de 1868 - La Vila de Gràcia - Gràcia
Catalonia

Directions: 

Metro L3 Fontana

Squat: 

Presently squatted

Sunday, 30 June

Sunday, 7 July

Sunday, 14 July

Sunday, 21 July

Sunday, 28 July

Sunday, 4 August

Sunday, 11 August

Sunday, 18 August

Sunday, 25 August

Sunday, 1 September