PRIMER REGIMEN (Kolumbia) + AXE RASH (Szwecja) + TBA

Wednesday, 5 July

PRIMER REGIMEN (Kolumbia) + AXE RASH (Szwecja) + TBA

Short url: 

https://squ.at/r/9ew7

CONSTANT EAST PREZENTUJE:

Koncerty w środku tygodnia to bardzo istotna i nieprzewidywalna część każdej punk trasy. Powiedzmy, że dla kapel jest to substytut ruletki z tą różnicą, że zamiast podjeżdżać limuzyną do kasyna podjeżdżasz na squat vanem, z którego po otworzeniu drzwi wypadają śmieci.

Która z osób muzycznych nigdy nie odhaczyła sztuki na trasie we wtorek dla 4 osób przy barze po to, żeby dzień później zagrać full house gig niech pierwsza rzuci kamień.

W środę 5 lipca dzięki uprzejmości kolektywu ADA Puławska będziemy gościć w Warszawie dwa osobno podróżujące zespoły:


PRIMER REGIMEN (hardcore punk - Bogota, Kolumbia)

No Futuro, No Solución - punk dla osób, które szanują jak jest szybko i bez zbędnego komplikowania sprawy, tak zwana klasyka gatunku. Primer Regimen mają w sobie pierwiastek spotykany u wielu kapel z Ameryki Południowej - grają tak, że nawet nie znając hiszpańskiego dobrze wiesz, że są na coś zajebiście wkurwieni.

Będzie to ich ostatnia trasa więc tym bardziej cieszymy się, że będziemy mieli szanse sprawdzić ich na żywo.

https://primerregimen.bandcamp.com/


AXE RASH (hardcore punk - Sztokholm/Uppsala, Szwecja)

Business punx fuck off - kwintesencja skandynawskiego hardcore punka. Jeśli kapela ma na koncie kilka wydawnictw i pośród nich na palcach jednej ręki możesz zliczyć kawałki przekraczające 2 minuty to aż serce rośnie na myśl, że nie uświadczysz w trakcie ich seta żadnej solówki. FFO: ściana dźwięku oblana piwem, w którą ktoś właśnie rzucił krzesłem.

https://axerash.bandcamp.com/musicKiedy? 5.07.2023
O której? 19:00
Gdzie? ADA Puławska

Date & Time: 

Wednesday, 5 July, 2023 - 19:00

Category: 

  • bar/cafe
  • music/concert
  • party
ADA Puławska
Puławska 37
Poland

Squat: 

Former squat, now legalised

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music/concert / party / theater / work space/diy