Vidro + Middleman + Island of Love + LAXITY + Träume

Friday, 21 April

Vidro + Middleman + Island of Love + LAXITY + Träume

Short url: 

https://squ.at/r/99xt

Insekty bez imion działające na własną rękę rozpuściły się w jednolitą maź i robią pierwszy koncert pod znakiem towarowym CONSTANT EAST. Niech wszystkie robaki wyjdą spod kamienia i 21 kwietnia rozbijemy butelki lewą nogą, oblejemy tą poczwarę i będziemy moszować i tańczyć bez końca. Na tym balu zagrają dla osób:

Vidro (drzazgi pod paznokciami punk - Sztokholm, Szwecja)
Umpa umpa tum dum dum tum dum dum ze Szwecji. Perkusista wali w twoją potylicę, zamiast w werbel. Zły, brudny, nieumyty punk który jedzie na czołowe ze śmietnikiem BYŚ. Świat nie jest wesoły, jest mroczny i ciężki jak Vidro. Osoby dużo krzyczą i to jest rekomendacja. Odpocząć można w domu. Wypij piwko i dawaj w mosz.
https://vidro.bandcamp.com/album/gl-d

Middleman - (punk - Londyn, UK)
Świeży zespół na Londyńskiej scenie DIY. Rozerwani gdzieś pomiędzy punkiem, indie, a noisem. Brudne i dzikie brzmienie, które przywoływać może najróżniejsze skojarzenia; od Mission of Burma i Minutemen przez waszyngtońską hc scenę na Wire kończąc. Doskonale przekminione piosenki grane na pełnym gruzie i dużej nerwowości.
https://middlemanldn.bandcamp.com/.../cut-out-the-middleman

Island of Love ( garaż, lo-fi, punk - Londyn, UK)
Zwykły dzień w Londynie - siedzicie nad kanałkiem ze znajomymi, pijecie cydr w słońcu i obserwujecie kaczki. Buzie uśmiechnięte, czipsy octowe i generalnie dobry dzień. Raz na jakiś czas przejeżdża gościu na kradzionym lata temu góralu z doczepionym głośnikiem, z którego tłuką stare jungle i dramy. Okazuje się, że cydr pięknie was porobił i wracając do domu zakładacie słuchawki a tam Island Of Love. Proste garażowe brzmienie, lo-fi produkcja a całość zatopione w przesterach i fuzzach. Dla wszystkich lubiących jak panki grają rozmarzone piosenki.
https://islandoflove.bandcamp.com/album/songs-of-love

LAXITY (ass rock hardcore punk - Kraków/Warszawa)
FFO: koncerty po, których oprócz potłuczonych talerzy i konfetti zbierasz również szczękę z podłogi.
Punk, o który nikt nie prosił, a którego wszyscy potrzebowaliśmy.
https://laxity.bandcamp.com/album/how-much

Träume (hardcore punk - Warszawa)
Lokalni dilerzy i dilerka mieszanki postpunk/umpa, którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Pastujecie martensy i dawajcie pod scenę - mityczna pierwsza działka za darmo.
https://traumepunk.bandcamp.com/album/ob-d

Date & Time: 

Friday, 21 April, 2023 - 19:00

Category: 

  • bar/cafe
  • music/concert
  • party
ADA Puławska
Puławska 37
Poland

Squat: 

Former squat, now legalised

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music/concert / party / theater / work space/diy