Pofel, griluj a mrkni na film s AF

Thursday, 25 August

Pofel, griluj a mrkni na film s AF

Short url: 

https://squ.at/r/8v3w

Čau vespolek! Po úspěchu první akce na Parukářce rozhodl komitét pro revoluční grilovačky, že si dáme opáčko v lehce civilizovanějších a připravenějších podmínkách. Na programu bude nejen tzv. pohoda pro všechny a podobná extrémistická agenda, ale samozřejmě i pivo/limo.

Grilovačku si zpestříme večerním promítáním (cca od sedmi). Mrkneme na supr dokument Frontline Hooligan o skupině kámošů - antifa fotbalových chuligánů, bránících Ukrajinu proti Putinově invazi. V případě zájmu přidáme menší povídání o tom, jak tyhle sympatické chlapíky podpořit a samozřejmě nezapomeneme na benefiční kasičku pro ukrajinské anarchisty a antifašisty.

Děkujeme filmařům z Popular Front za milé svolení k promítání. Víc o jejich tvorbě - nezávislé na státech, korporacích a velkých médiích - se dozvíte na webu. Snímek má necelou půlhodinu, je anglicky, částečně s ang. titulky. Simultánní překlad neslibujeme, v případě potřeby se jej pokusíme poskytnout dle aktuálních možností.

Sejdeme se odpoledne ve čtvrtek 25. srpna na První vlaštovce, prvním projektu dostupného bydlení sítě Sdílené domy. Na místo (Na břevnovské pláni 151/28) dorazíte nejlépe tramvají 22 nebo 25. Jde o zastávku Malý Břevnov - dáte se po levé straně ulice směrem dál od centra, najdete červený dům a parkovišti projdete k zadnímu vchodu (pokud se ztratíte, napište na FB nebo Twitter AF, pokusíme se vás zachránit). Pokud se zdržíte, zpět jezdí nočka 97 (směr Lazarská, IPák, Vršovice).

PROTI STÁTU A KAPITALISMU
GRILOVANÉ VEGEKLOBÁSKY PRO VŠECHNY

Více o Vlaštovce: https://www.prvnivlastovka.cz/
...a o první grilovačce: https://www.afed.cz/text/7690/chceme-jenom-grilovat

Date & Time: 

Thursday, 25 August, 2022 - 17:00

Category: 

  • film
  • food
  • meeting
  • party

Price: 

  • by donation
První vlaštovka
Na břevnovské pláni 151/28
169 00 Praha
Czech Republic

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy