Punx For Myanmar

Friday, 25 June

Punx For Myanmar

Short url: 

https://squ.at/r/8az6

Pilsen DIY gigs, AFED a FNB Plzeň se rozhodli společně vyjádřit podporu lidem demonstrujícím proti vojenskému puči v Barmě (Myanmar) a prostřednictvím kulturní akce upozornit na problémy, které nám nemusí být tolik vzdálené, jak se na první pohled zdá. Spolu s punk kapelou The Rebel Riot, se kterými jsme v kontaktu chceme věnovat případný výtěžek na FNB Yangon, ve které se punkáči v Yangonu aktivně podílejí při pomoci demonstrujícím. "Musíme se postavit nejenom vojenskému puči v Myanmaru, ale jakékoli diskriminaci a každému útlaku. Stůjme při sobě v boji za lidskost.“, tvrdí člen kolektivu FNB Myanmar a kapely RR. V Myanmaru je již 800 mrtvých a tisíce zatčených a pohřešovaných. Nebudeme slepí vůči útlaku a chceme touto akcí vyjádřit solidaritu s tamním obyvatelstvem a nepokoji!

Zahrají:
* ANTIGEN (crust-punk CZ/DE): valící crust punk se skutečným zpěvem, nečekej žádnej murmur, ale nasranou Steffi a její kluky:-)
https://antigen.bandcamp.com/
* SLAVERY (crust/stench mrda CZ): chlastaj a chystaj novou desku! Marast, zmar a rozklad - těš se na poctivou dávku "pravýho" crustu!
https://xslaveryx.bandcamp.com/
* THALIDOMIDE (active/hardcore punk CZ): neúnavní, stále aktivní a se stejným nábojem jako když ti bylo patnáct, more!
https://thalidomide.bandcamp.com/

Těšit se můžeš na merch, distro, jídlo od FNB a krátkou přednášku o situaci v Myanmaru. Doraž včas na první náser tohohle roku v Plzni, dej si drink a dobroty a pak to vypoť v kotli!!!

Info k tématu:
https://www.afed.cz/text/7390/problemy-myanmaru-nejsou-tak-vzdalene

FIGHT WAR NOT WARS!!!
GNWP//GO VEG

Date & Time: 

Friday, 25 June, 2021 - 18:00

Category: 

  • food
  • music/concert

Price: 

  • by donation
Belfast
Klatovská 4/3
30100 Plzeň
Czech Republic

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy