Grup d'Habitatge de Sants

Grup d'Habitatge de Sants

Short url: 

https://squ.at/r/7w9p

Grup assembleari de suport mutu i solidaritat en defensa del dret a l’habitatge digne, focalitzant en el barri de Sants i entorns propers, en xarxa amb d’altres col·lectius de lluita veïnal.

opening times: 

El Grup d’Habitatge de Sants es troba cada dilluns a les 17:30h al Bloc La Bordeta-Plaça Joan Corrades

categories: 

  • action/protest/camp
  • advice/help/office hours
  • discussion/presentation
  • meeting

email: 

18 Plaça Joan Corrades Bosch
Catalonia

Monday, 28 September

Monday, 5 October

Monday, 12 October

Monday, 19 October

Monday, 26 October

Monday, 2 November

Monday, 9 November

Monday, 16 November

Monday, 23 November

Monday, 30 November