ESA Grua

ESA Grua

Short url: 

https://squ.at/r/qjm

El proper diumenge 12 d’abril s’inaugura l’Espai Social Autogestionat, E.S.A Grua, al barri de la Taxonera!

Voleu conèixer l’espai? No us perdeu la gran jornada que s’està preparant i veniu a compartir-la amb nosaltres!

opening times: 

Dilluns, 21h30 Assemblea Feminista Txonera no mixta

categories: 

  • action/protest/camp
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • meeting

email: 

Espai Social Autogestionat, E.S.A Grua
Carrer Castellbisbal Nº20, la Teixonera, Horta-Guinardó
08035 Barcelona
Catalonia

Directions: 

L3 Vall Hebrón o L5 El coll i La Teixonera

Monday, 30 September

Monday, 7 October

Monday, 14 October

Monday, 21 October

Monday, 28 October

Monday, 4 November

Monday, 11 November

Monday, 18 November

Monday, 25 November

Monday, 2 December