Slut, Ježíš táhne na Berlín

Friday, 6 December

Slut, Ježíš táhne na Berlín

Short url: 

https://squ.at/r/78m6

Sedmička letos slaví 50. výročí od založení. U té příležitosti se chystá speciální série koncertů a diskoték. Postupně zveřejňujeme akci za akcí, eso za esem, ze všech našich rukávů. Oslovujeme kapely, které v historii Sedmičky zanechaly významný otisk. A máme tu jeden velký trumf.

SLUT. Dovolujeme si je považovat přímo za vlastní. Odehráli u nás nejen svůj úplně první koncert v roce 1992, ale posléze i mnoho mnoho dalších. Hard Core Noise Psychedelic? Metal Hippies? Je to mnohem víc. To jak dokázali ve své době naroubovat tvrdé kytary s efekty či DJjem, nemělo na tuzemské scéně obdoby. Změny v sestavě, historii či diskografii najdete na webu dokonale popsané. My se ale teď soustředíme na novou kapitolu. Kapela v současnosti vstává jako mýtický Fénix z popela a opět posunuje hranice o kus dál. Sound je čistý, řízný a intenzivní. Je temný, dráždivý a hypnotický. My nemáme hudební škatulku, kam Slut zasadit. A to je dobře. Převelice se těšíme na mocný hudební zážitek kultovní české kapely SLUT. Přijďte je znovu-objevit s námi!

JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN. Bratři v triku. Ondřej a Petr Skala. Audiovizuální duo, elektroničtí extrémisté, noisoví alchymisté a break coroví inovátoři. A to není zdaleko všechno. Spojují nespojitelné. Několik hudebních dimenzí se vám před očima a ušima zhmotní v jednu intezivní hmotu, která vás pohltí. Pecka! 

Date & Time: 

Friday, 6 December, 2019 - 19:00

Category: 

  • music/concert

Price: 

150
Klub 007 Strahov
Chaloupeckého 7
16900 Prague
Czech Republic

Directions: 

Metro B ze zastávky Anděl busem 119, nebo ze zastávky "Karlovo náměstí" busem 176 na zastávku "Stadion Strahov"; Metro A "Dejvická" busem 143 do zastávky "Koleje Strahov"; Tram 22, 25, 57 do zastávky "Malovanka".

Koncerty s přesahem. Jasně vyhraněné proti fašismu, rasismu, sexismu, homofobii, kapitalismu a jiným formám útlaku.

categories: 

  • music/concert / party / radio/tv