Trouble #17 a dopisovačka

Thursday, 21 February

Trouble #17 a dopisovačka

Short url: 

https://squ.at/r/6qso

Trouble #17 MAD WORLD alias nová definice duševního zdraví

V této všekonzumující soutěži o to, jak změnit svět, příliš často přehlížíme osobní zápasy, kterým čelí mnoho z nás, včetně té nejzákladnější otázky: Jak se vztahujeme k sobě samým, mezi sebou navzájem a ke světu kolem nás.

Co vlastně znamená být duševně zdraví ve světě, kde je vše vzhůru nohama? V 17. epizodě Trablu od kolektivu SubMedia se kriticky podíváme na současnou situaci duševního zdraví, reakci státu na duševní onemocnění a podporu komunity kolem nás.

Psaní dopisů pro Lisu

Psát vězněným dopisy je pravděpodobně nejjednodušší a velmi důležitý způsob jejich podpory. Dopis nebo pohled ze skutečného světa, i od úplně cizích lidí, pomáhá udržovat spojení s vnějškem a překonává příšernou nudu vězeňského režimu. Tentokrát budeme psát Lise Dorfer. Tato anarchistka byla odsouzená v souvislosti s sérií expropriací bank v Achen a v prosinci 2018 byla přemístěna do Madridu. Více o jejím případu je na webu ABC.

18:00 Veganská večeře

19:00 ABC dopisovačka

20:00 Promítání Trablu

Date & Time: 

Thursday, 21 February, 2019 - 18:00

Category: 

  • bar/cafe
  • film
  • food

Price: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website