Promítání: The East (2013)

Wednesday, 16 January

Promítání: The East (2013)

Short url: 

https://squ.at/r/6hjd

Volná komunita Voice of Anarchopacifism ve spolupráci s Infocentrem Salé vás zve 16.1. od 19.00 na promítání filmu The East (Východ). I když se jedná o komeční film, je jeho obsah značně široký. Mladá a ambiciózní agentka elitní soukromé tajné služby infiltruje anarchistickou  skupinu  “The East” a zúčastní se několika útoků na šéfy korporací, kterým bez trestu procházejí zločiny proti životu a přírodě.Čím více proniká do tohoto kolektivu, poznává osobně její členy a zjišťuje souvislosti, které je vedou k jejich aktivitám, tím víc začíná vidět svět v tom pravém světle. Nechybí tu samozřejmě spoustu balastu a patosu. Přesto se jedná o zajímavý film, který určitě stojí za zhlédnutí.

 Přijďte zhlédnout tento film a třeba i podiskutovat o tématu filmu, nebo o tom co vás zajímá. Samozřejmě nebude chybět  něco dobrého k zakousnutí.

Date & Time: 

Wednesday, 16 January, 2019 - 19:00

Category: 

  • film
  • food

Price: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

VAP se hlásí se k ideám anarchismu a antiautoritářství. Nemá žádná pevně daná názorová „minima“ a veškeré ideologické základy jsou vytvářeny názorovými průsečíky svých členů a spolupracovníků. Odmítá násilí jako programový prostředek společenské změny.