Vzpurná Praha: Neřvi mi do ucha + Severní nástupiště + Dimitar

Thursday, 27 September

Vzpurná Praha: Neřvi mi do ucha + Severní nástupiště + Dimitar

Short url: 

https://squ.at/r/67p0

Vzpurná Praha: Dny práva na město, třídenní městský kemp spolu s přednáškami, workshopy, cyklojízdou, divadlem, filmy a diskuzemi zaměřenými na veřejný prostor přináší také kvalitní koncertní a dj's program.

 

Čtvrteční LINE-UP:

 

Dimitar

Severní Nástupiště

Neřvi mi do ucha

 

------------

 

DIMITAR

 

Pomezí Nuslí a Michle zrodilo současnou přední personu introvertního depresivismu zakletého do šesti strun španělky. Dimitar - jinak také člen noiserockových Or nebo ambientního kvarteta Tábor - ve svém sólovém projektu přináší exkurz do uzavřeného světa volných metafor a asociací, které balí do disharmonických tichých melodií.

 

https://soundcloud.com/dimitar666

 

SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ

 

Uprostřed pražské zástavby vykopali ohniště, přitáhli lavičky a založili kapelu, která rehabilituje lokální country v té nejčirejší podobě. Nezbavíš se cest toulavejch, nepřestaneš hledat divočinu ve velkoměstě. Severní nástupiště se snaží svou činností psát manifesty městského tuláctví.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5U8LiicYpno

 

NEŘVI MI DO UCHA

 

Introvertní disko. Klarinet, piano, beaty, česko-slovenské texty. Beaty od diska až po house. Zádumčivé texty - osobní a angažované zároveň - vypráví o tom, jaké to je, když člověk utíká a vlastně ani neví kam. Na těchto cestách do neznáma jej doprovází všudypřítomný cinkavý klavír a klarinet, který říká jen to nejnutnější. Je to takový soundtrack k životu nejen ve velkoměstě.

 

https://nervimidoucha.bandcamp.com/album/prvn-album

Date & Time: 

Thursday, 27 September, 2018 - 19:30 to 23:30

Category: 

  • music/concert

Price: 

  • 3-5 €
Altenburg 1964
Partyzánská 18/23
boat
Czech Republic

Analysis*Action*Emantipation: Radical left group from Prague /// Analýza*Akce*Emancipace: Radikálně levicová skupina z Prahy

Part of antiauthoritarian platform Beyond Europe /// Součást antiautoritářské platformy Beyond Europe

 

categories: 

  • action/protest/camp / discussion/presentation / film