Desencadenar, Empty Hall Of Fame, Drom

Friday 14 September

Desencadenar, Empty Hall Of Fame, Drom

Short url: 

https://squ.at/r/63mt

DESENCADENAR (Santiago de Chile, Chile)
Nová kapela Sebastiana z Remission a En Mi Defensa na svém prvním evropském turné. A přesně jak by se dalo očekávat, jedná se opět o youth crew straight edge hardcore znějící jak z druhé půlky osmdesátých let. Tentokrát se silným vlivem kapel jako Bold nebo Wide Awake s charakteristickým jihoamerickým rukopisem.
https://desencadenar.bandcamp.com/releases

EMPTY HALL OF FAME
Kluci z Moravy které netřeba představovat. Léta společného hraní a neúnavného ježdění na DIY turné jsou na kapele znát a v dnešní době tak patří EHOF jednoznačně mezi to nejlepší co (nejen) lokální hardcore scéna nabízí. Hardcore v duchu Verse, Modern Life Is War nebo The Effort ruku v ruce s podporou Sea Shepherd. To jsou Empty Hall Of Fame.
http://emptyhalloffame.bandcamp.com/

DROM
Srážka post - metalových prvků s hardcore přístupem a novou deskou Tady bůh není!, která zpracovává příběhy lidí vězněných v koncentračním táboře Lety. Liberecká banda s kořeny v legendárním klubu Azyl po dlouhé době opět na Klinice.
https://drom.bandcamp.com/

jídlo, drinky...

Date & Time: 

Friday, 14 September, 2018 - 19:00

Category: 

  • bar/cafe
  • food
  • music
Klinika
Jeseniova 60
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

KLINIKA: ANTICOMMERCIAL CULTURAL AND SOCIAL CENTRE IN PRAGUE

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music / theater / work space/diy