Biblioteca Social Contrabando

Biblioteca Social Contrabando

Short url: 

https://squ.at/r/5oqx

Al projecte es pretén apropar llibres que, sense estar censurats ni prohibits, s’apropen a un perillós oblit. Llibres que parlen de lluites social, de manifestacións, de teories llibertàries, marxistes, de bruixes i desviats, de contraculturals, de teatre, novel·la, assaig i poesia. Prohibits no, perillossos sí.
Comptem amb un catàleg de més de 300 títols de diverses temàtiques (feminisme, història del barri, novela, anarquisme, urbanisme, poesia, veganisme, revistes, …).  Alhora, ens trobem integrades dins de la Xarxa de Biblioteques Socials.

opening times: 

Dimecres de 18:00h a 20:00h, Biblioteca

categories: 

  • book shop/info shop/library

email: 

Ateneu Llibertari del Cabanyal
Carrer de la Barraca, nº 57, baix
46022 Valencia
Spain

Wednesday 26 September

Wednesday 3 October

Wednesday 10 October

Wednesday 17 October

Wednesday 24 October

Wednesday 31 October

Wednesday 7 November

Wednesday 14 November

Wednesday 21 November

Wednesday 28 November