Ontspoord

Ontspoord

Short url: 

https://squ.at/r/iz0

Eind september 2004 opende vereniging Ontspoord met een Weggeefwinkel in een vers gekraakt pand aan de Maijweg in Den Bosch. Snel ontstonden er ook andere initatieven zoals de atelierruimte voor beginnende kunstenaars en Volkskeuken en Actielokaal Knoflook. Inmiddels is Ontspoord verhuisd naar de Havendijk omdat er op de Maijweg een parkeerterrein moest komen, de Weggeefwinkel is twee keer per week open en trekt iedere keer ruim 100 bezoekers en heeft Knoflook haar plek gevonden als lokale en landelijke actiekantine. Knoflook draait op volle toeren met wekelijkse Volkskeuken en Buurtkantine, Inlichtingenavonden, films, muziek en ander leuks. Verder vinden allerlei (actie-) groepen tijdelijk of structureel onderdak.

Knoflook

Knoflook is de politieke hangout van Den Bosch bij uitstek. Behalve het eetcafé op vrijdag is het een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten. Men kan er een drankje drinken, discussies voeren en plannen smeden voor een andere wereld. Ook worden hier geregeld activiteiten georganiseerd zoals concerten, info-activiteiten, benefieten en workshops.

opening times: 

Vrijdag vanaf 18:00
Eten 19:00

categories: 

  • bar/cafe
  • food
  • music
Knoflook
Havendijk 1-3-5-7-9
Netherlands

Squat: 

Presently squatted

Friday 14 December

Friday 21 December

Friday 28 December

Friday 4 January

Friday 11 January

Friday 18 January

Friday 25 January

Friday 1 February

Friday 8 February

Friday 15 February