Allochiria (post-metal/sludge,Gre) / Voluptas / Sweeps 04

Friday 11 May

Allochiria (post-metal/sludge,Gre) / Voluptas / Sweeps 04

Short url: 

https://squ.at/r/4h9m

Allochiria (post-metal/sludge, Řecko)
http://music.allochiria.com/album/throes [l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fmusic.allochiria.com%2Falbum%2Fthroes&h=ATNqsqnqV6wjHTKnNK2hd0tiaIo2CORF8e72NBt9uEEioBDDxc7oZJLxYOcmB0Wg68cTq2vP8ppsTZEbNBc895mi4RrvP9HGqDiIAA]

Křehkost post-metalu, ničivá síla sludge a introvertní atmosféra od začátku do konce – to činí Allochirii jednou z nejuhrančivějších kapel, která kdy na pražskou scénu neortodoxního metalu zavítala! V Praze hráli naposledy před třemi lety, tehdy spali právě na Klinice, takže při hledání ideálního místa koncertu nebylo co řešit!


Voluptas (black metal/alternative)
https://voluptas.bandcamp.com/

Supportu se ujímá pražská svérázná parta Voluptas, která k černému kovu neohroženě přidává freejazzový saxofon, navíc její přestávky na rum a culící se kukuče zpěváka během blackového zla si musíte oblíbit, ani kdybyste nechtěli!

Sweeps 04 (ambient/drone-doom)
https://sweeps04.bandcamp.com/

Večer zahájí poklidně-neklidná dronáž osamělého muže s kytarou známého jako Sweeps 04, "aby co nejvíc duší se vymanilo, osvobodilo"!

Afterparty oznámíme brzy!

Vstup a fungování baru na Klinice již asi všichni znáte, ale kdyby náhodou ne – vše je za dobrovolný příspěvek s důvěrou, že si jistě umíte spočítat, kolik je fér dát za pivo či limonádu a kolik tak zhruba potřebuje vybrat kapela na turné.

Tak zatím a keep on depressing cool kids so they would kill themselves!

http://praveknoisesection.blogspot.cz/

https://klinika.451.cz/

Date & Time: 

Friday, 11 May, 2018 - 19:00

Category: 

  • bar/cafe
  • meeting
  • music
  • party

Price: 

  • by donation
Klinika
Jeseniova 60
Czech Republic

KLINIKA: ANTICOMMERCIAL CULTURAL AND SOCIAL CENTRE IN PRAGUE

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music / theater / work space/diy