Casal Popular de Castelló

Casal Popular de Castelló

Short url: 

https://squ.at/r/4c3y

El Casal Popular de Castelló és un centre social autogestionat on conviuen diferents col·lectius i individualitats que comparteixen espai, recursos i pensament. Algunes de les activitats són: xerrades, concerts, cicles de cinema, debats, tertúlies, presentacions de llibres o tallers.
El Casal és, sobretot, un espai per compartir experiències, per fer debat, per construir vincle i teixit social, per facilitar el treball polític de base; un espai on l’assemblearisme i l’autogestió estan al servei de la construcció d’una nova forma de fer les coses basada en la igualtat.

opening times: 

Tots els dimarts a les 20:00, Assemblea
Tots els dimecres de 18:00 a 19:00, Oficina d’Atenció Obrera
Tots els dijous de 10:00 a 13:00, La Samarreta
Tots els diumenges a les 17:00, Cicle de cinema infantil

categories: 

  • action/protest/camp
  • advice/help/office hours
  • book shop/info shop/library
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • film
  • food
  • meeting
  • music

email: 

Casal Popular de Castelló
Ronda Magdalena, 91
Castelló de la Plana
Catalonia

Squat: 

Presently squatted

Tuesday, 17 July

Wednesday, 18 July

Thursday, 19 July

Sunday, 22 July

Tuesday, 24 July

Wednesday, 25 July

Thursday, 26 July

Sunday, 29 July

Tuesday, 31 July

Wednesday, 01 August