Ateneu La Zitzània

Ateneu La Zitzània

Short url: 

https://squ.at/r/4bim

opening times: 

dilluns, 20h30, Assemblea la Zitzània
dimarts de 20h a 21h, Grup de consum
dimecres de 20h a 21h, Portes obertes
dijous a les 19h30, cada 3è dijous de cada mes, Kafeta feminista per a dones lesbianes i trans

categories: 

  • bar/cafe
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • film
  • food
  • meeting
  • music/concert

email: 

Ateneu La Zitzània
Carrer de la Muntanya, 96
Catalonia

Directions: 

Metro: Clot (L1) - Camp de l'Arpa (L5)

Tuesday, 2 March

Wednesday, 3 March

Tuesday, 9 March

Wednesday, 10 March

Tuesday, 16 March

Wednesday, 17 March

Tuesday, 23 March

Wednesday, 24 March

Tuesday, 30 March

Wednesday, 31 March