Beseda o kauze Svena a Nataši

Sunday 15 October

Beseda o kauze Svena a Nataši

Short url: 

https://squ.at/r/3fut

Večerní dopisovačka pro Svena a Natašu!

V červenci 2012 byli Sven a Nataša zadrženi v Amsterdamu na základě evropského soudního příkazu, a byli obviněni za vydírání společnosti Huntingdon Life Sciences (současně přejmenována na Envigo). HLS je největší laboratoř testující na zvířatech v Evropě a také nejznámější laboratoř, proti které se rozjel největší protest v dějinách hnutí za osvobození zvířat. Britský stát podnikl mimořádné kroky k tomu, aby zastavil lidi v jejich boji proti HLS, a zesiloval opatření a represe proti protestujícím aktivistům a aktivistkám.
Po několika letech kaucí a dalších represí, v únoru 2017 Sven a Nataša byli vydáni do Velké Británie. Jejich soud začne v říjnu 2017. Dvojice čelí hrozbě 14 let ve vězení!

Přijďte ukázat solidaritu a napsat dopisy a pohledy. Ty jim budou doručeny do UK ještě před začátkem soudního líčení.
 

Date & Time: 

Sunday, 15 October, 2017 - 18:00

Category: 

  • book shop/info shop/library
  • court case
  • discussion/presentation
  • meeting

Price: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Prague
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website