Silvestr na 007 s Chernobilly Boogie,Train Robbers, Bad Taste!

Sunday 31 December

Silvestr na 007 s Chernobilly Boogie,Train Robbers, Bad Taste!

Short url: 

https://squ.at/r/3cv4

KDYŽ SILVESTR, TAK AŤ JE TO KURŇA ROCK AND ROLL! Jediný den v roce, kdy se na Sedmičce hraje do půlnoci!

  • CHERNOBILLY BOOGIE (ukr/fr) Mutant Horror Boogie Woogie since 1986! Tak to ještě nebylo dámy a pánové. Spojení drsný ukrajinský reality, francouzský lehkosti, černýho humoru, rock´n´rollu od kosti a totální cover verze boogie woogie show! Tento čtyřhlavý hudební mutant má neskutečný koule. 31 let na scéně a poprvé v Čechách a ještě k tomu na Silvestra. Je libo Stray Cats. Jerry Lee Lewise, Elvise či Stranglers? Máte je mít, v krutopřísný uniformovaný podobě s vokálem alá Sparky. Zaručujeme hooodně nevšední hudební zážitek! Mrkněte na vídea! A na živo na 007 od 23.00!
  • THE TRAIN ROBBERS (cz) Three Been-Around Pistoleros shoot out devilish psychobilly! Kryjte si záda. Parta nájezdných lupičů požene své mocné koňské síly na naší silvestrovskou mega super show. Modří už vědí, že jde o známe tváře z Green Monster, Kojotů a další kapel. Jejich čistokrevný psychobilly šlape, no fakt jako rozjetej vlak. Debutová deska Great Train Robbery sbírá vavříny a na koncertě bude samozřejmě k mání. Tak jestli vám voní zbojnickej rock´n´roll, whiskey, střelnej prach a benzín.. pak jste na správný adrese. Na Silvestra ve 22.00!
  • BAD TASTE (cz) Tastes like 70ties! Retro R´n´R Punk You Cant Resist! Kdo rád sedmdesátkovej melodickej drzej špinavej a všema masta mazanej punkrock, ten ví, že Bad Taste náhodou chutnaj dost fajnově.. Válej to jako těsto na perníčky a naklepou vás jako Bartáčková řízky. A budou se tvářit jakoby se nechumelilo. Pražská Parta Hic rozhicuje silvestrovskou noc ve 21h a my se těšíme na maximálně autentickou punk´n´rollovu freak show.

Date & Time: 

Sunday, 31 December, 2017 - 19:00

Category: 

  • music
  • party
Klub 007 Strahov
Chaloupeckého 7
16900 Prague
Czech Republic

Directions: 

Metro B ze zastávky Anděl busem 119, nebo ze zastávky "Karlovo náměstí" busem 176 na zastávku "Stadion Strahov"; Metro A "Dejvická" busem 143 do zastávky "Koleje Strahov"; Tram 22, 25, 57 do zastávky "Malovanka".

Koncerty s přesahem. Jasně vyhraněné proti fašismu, rasismu, sexismu, homofobii, kapitalismu a jiným formám útlaku.

categories: 

  • music / party / radio/tv