SPEEDÖZER, SUNPOWER (2x bel)

Saturday 4 November

SPEEDÖZER, SUNPOWER (2x bel)

Short url: 

https://squ.at/r/34uj

SPEEDÖZER jsou z Belgie, ale naše česká kotlinka jakoby byla jejich druhým domovem. Propojení s pražskou nesvatou stolicí speed´n´rollu The Unholy Preachers je do očí bijící a mistní odborné hudební publikum dokáže víc než ocenit jejich břitký, přerychlený, alkoholem nasáklý, facka-ksicht rock´n´roll. Sedmička dlouho čekala a dočkala se. Tři figury. Rychlý, rychlejší a bystrozraký. Žádný žvásty, žádný pózy. Co vidíš, to dostaneš. Hlasitě, rychle a drze. Tak to mají mazlíčkové rádi.

SUNPOWER  A belgická invaze pokračuje. Syrovost garage rocku, poctivost old school punku a přísnost hard coru. To všechno a ještě nálož riot attitude. Ne propečená, ne medium, ale pěkně syrová flákota nekompromisního punku, jež vám bude, s dovolením, omlácena o hlavu. Po 15ti letech od svého vzniku, konečně v Praze!

Date & Time: 

Saturday, 4 November, 2017 - 19:00

Category: 

  • music
  • party
Klub 007 Strahov
Chaloupeckého 7
16900 Prague
Czech Republic

Directions: 

Metro B ze zastávky Anděl busem 119, nebo ze zastávky "Karlovo náměstí" busem 176 na zastávku "Stadion Strahov"; Metro A "Dejvická" busem 143 do zastávky "Koleje Strahov"; Tram 22, 25, 57 do zastávky "Malovanka".

Koncerty s přesahem. Jasně vyhraněné proti fašismu, rasismu, sexismu, homofobii, kapitalismu a jiným formám útlaku.

categories: 

  • music / party / radio/tv