CSOA Mas Ciurana

CSOA Mas Ciurana

Short url: 

https://squ.at/r/b7o

Aquest és un projecte de cooperació ciutadana, en el que conflueixen les idees de totes les persones que hi participem, abastant així un ampli ventall d’opcions i espais com ara una biblioteca popular, sales de reunions, rebost popular, hortes compartides, sala d’actes, sales per tallers, locals d’assaig, piscina pública, habitatge social, menjador, etc.. Si tens inquietuds, si creus que un altre món és possible, si ja no et creus les seves mentides, aquest és el teu espai. Vine a participar en el canvi, no et deixis absorbir pel món a mida que han creat.

opening times: 

Dimarts, 18h, Assemblea CSOA
Divendres, 10h, Jornades de treball comunitari

categories: 

  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • meeting
  • work space/diy

additional tags: 

  • gardening

email: 

Mas Ciurana
17450 Hostalric
Catalonia

Directions: 

Devant de l'estació de tren

Squat: 

Presently squatted

Tuesday 21 August

Friday 24 August

Tuesday 28 August

Friday 31 August

Tuesday 4 September

Friday 7 September

Tuesday 11 September

Friday 14 September

Tuesday 18 September

Friday 21 September