Anarchistisch Boekenwinkel Opstand

Anarchistisch Boekenwinkel Opstand

Short url: 

https://squ.at/r/2stg

De Haagse anarchistische boekenwinkel Opstand is naast een boekenwinkel ook een plek om samen te komen en te discussiëren. Ook kun je altijd binnenlopen voor de laatste informatie over acties en voor koffie of thee. Naast boeken over tal van politieke thema’s kun je bij Opstand ook terecht voor stickers, posters, pamfletten, t-shirts en meer. Na de ontruiming van het Autonoom Centrum op de Willem van Outhoornstraat zat Opstand even zonder locatie, maar dit najaar (2016) opent de boekenwinkel haar deuren op een nieuwe locatie in Den Haag.

opening times: 

Dinsdag: 15:00 tot 19:00
Donderdag: 15:00 tot 21:00
Vrijdag: 15:00 tot 19:00

categories: 

  • book shop/info shop/library

email: 

Anarchistisch Boekenwinkel Opstand
Beatrijsstraat 12
2531XE Den Haag
Netherlands

Friday 21 September

Tuesday 25 September

Thursday 27 September

Friday 28 September

Tuesday 2 October

Thursday 4 October

Friday 5 October

Tuesday 9 October

Thursday 11 October

Friday 12 October