Biblioteca Anarquista Maria Rius

Biblioteca Anarquista Maria Rius

Short url: 

https://squ.at/r/2qxw

La Biblioteca Anarquista Maria Rius és un projecte que sorgeix de la inquietud d’unes persones amb ganes de tenir un espai on generar debat polític, on potenciar la reflexió i impulsar el creixement col·lectiu entorn de l’anarquisme. També pretén ser un lloc on s’incentivi la recuperació de la memòria històrica, en especial la trajectòria de la Lleida anarquista.

opening times: 

Cada dimarts, dimecres i dijous: biblioteca de 16.30 h a 21.00 h.
La resta de dies segons si hi activitats

categories: 

  • book shop/info shop/library
  • course/workshop
  • discussion/presentation
  • exhibition
  • meeting

email: 

Biblioteca Anarquista Maria Rius
Corts Catalanes 79
Catalonia

Wednesday, 21 February

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Tuesday, 27 February

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Wednesday, 28 February

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Tuesday, 5 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Wednesday, 6 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Tuesday, 12 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Wednesday, 13 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Tuesday, 19 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Wednesday, 20 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00

Tuesday, 26 March

Biblioteca

book shop/info shop/library
17:00 to 21:00