Diskuze na téma „Regionální aktivity a jejich dopad“

Tuesday, 13 December

Diskuze na téma „Regionální aktivity a jejich dopad“

Short url: 

https://squ.at/r/2hz0

Volná komunita Voice of Anarchopacifism ve spolupráci s Infocentrem Salé vás zve na otevřenou diskuzi „Regionální aktivity a jejich dopad“.

Proběhne 13.12. od 18.30 v  Infocentru Salé.

Problematika regionálních aktivit je dlouhodobě jedním z podstatných bodů nejen naší agendy. Propojování práce “lokálních crew”, principy “neformální organizovanosti” a hledání spojnic mezi regionálními tématy s nadregionálními a celospolečenskými. To jsou oblasti, jež se stále znovu vytváří a přetvaří, podle měnících se podmínek a souvislostí.

Přijďte se s námi podělit o své názory, nápady a postoje. Otevřená diskuze je vhodným místem k společnému hledání nových alternativ a optimalizování stávajících.

Těšíme se na vás, vaše názory, nápady a postřehy..

Date & Time: 

Tuesday, 13 December, 2016 - 18:30

Category: 

  • bar/cafe
  • discussion/presentation
  • meeting

Price: 

  • free
Salé
Orebitská 14
Czech Republic

VAP se hlásí se k ideám anarchismu a antiautoritářství. Nemá žádná pevně daná názorová „minima“ a veškeré ideologické základy jsou vytvářeny názorovými průsečíky svých členů a spolupracovníků. Odmítá násilí jako programový prostředek společenské změny.

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website